Vafle

Recept na jednoduché vafle, které pravidelně doma snídáme. Jsou skutečně velmi dobré a díky obsaženému banánu nemusíte ani sladit.

Celozrnné vafle

Recept na celozrnné vafle, které jsou výborné zejména na snídani. Lze je také podávat jako dezert či večeři. Děti budou nadšené a stačí k tomu pouze vaflovač. Náš recept se s přídavkem ovesných vloček, a proto zasytí na delší dobu a jsou vhodné ke snídani. Podáváme je teplé s ovocem, jogurtem, ořechovým máslem, čokoládou apod. Záleží na Vaši chuti.

Kynuté rohlíčky sladké

Kynuté rohlíčky sladké, jsou obzvláště oblíbené u dětí. Náplň lze obměňovat podle chuti a surovin co máte doma. Lze plnit tvarohem, marmeládou, povidly, čokoládou, ořechy...a mnoho dalších.

Kynuté rohlíčky slané

Recept na kynuté rohlíčky se slanou náplní. Jsou variabilní a dá se použít jakákoliv náplň. Kynuté rohlíčky jsou opravdu výborné a recept jednoduchý.

Kuře na paprice

Mezi pravou českou klasiku patří kuře na paprice. Dříve to byla slepice. Výborná kombinace zeleniny a smetany udělá omáčku opravdu znamenitou. Smetanu může použít jak kysanou tak i na vaření. Na recept kuře na paprice můžete použít celé kuře, které si naporcujete a nebo třeba pouze kuřecí stehna. Jídlo je variabilní a myslíme si, že právě Naše verze kuře na paprice Vám zachutná. Jako přílohu můžete zvolit rýži, houskový knedlík a nebo noky.

Velikonoční zajíček recept

Velikonočního zajíčka si oblíbí především děti, které Vám mohou pomoct i s přípravou. Zaručeně je to bude bavit. Velikonoční zajíček je obdoba beránka, a proto by neměl na Vašem stole chybět.

Podmáslový chléb z domácí pekárny

Podmáslový chléb si můžete připravit nejen v domácí pekárně. Lze jej také připravit klasicky. Záleží na Vás jakou variantu si vyberete. Chleba je měkký i na druhý den.

Velikonoční zajíček

Velikonoční zajíček je obdoba beránka. Kdo chce změnu může si s námi podle Našeho receptu připravit zajíčka, který zaručeně ozdobí Vás sváteční stůl. Recept obsahuje mrkev a jablko, díky kterému bude zajíček krásně vláčný.

Tuňáková pomazánka

Recept na zdravou tuňákovou pomazánku, která je výborná a díky lučiny krásně jemná. Ryby do jídelníčku moc nezařazujeme a proto si je můžeme dopřát právě ve formě pomazánky, kterou nám sní i děti.

Sardinková pomazánka

Výborná sardinková pomazánka, kterou milují zejména děti. Sardinky jsou plné omega 3-tuků, obsahují vápník a plno vitamínů. A jak je obecně známo, že bychom měli konzumovat co nejvíce rybích výrobků, tak jsou právě prevencí kardiovaskulárních chorob. Sardinková pomazánka je jednoduchá. Upečte si k ní pravé domácí pečivo (housky, rohlíky či chleba) a zaručeně si pochutnáte.