Ražničí na plechu

Máte chuť na ražničí a nemáte potřebné jehly či špejle na napíchnutí? Na náš recept ražničí na plechu využijete suroviny co najdete v lednici a můžete je kdykoliv obměňovat. Určitě oceníte, že ražnicí na plechu je šťavnaté a není vysušené.

Tyčinky z listového těsta s kmínem

Tyčinky z listového těsta posypané kmínem jsou rychlé pohoštění pro návštěvy. Stačí Vám listové těsto a vajíčko, úspěch zaručen.

Vánočka z domácí pekárny

Výborná vánočka z domácí pekárny, kdy těsto si připravíte rychle a jednoduše. Lze ji připravit klasickým způsobem. Z tohoto receptu lze připravit i domácí mazanec. Vánočku si můžete připravit kdykoliv, ne jen na Vánoce.

Tyčinky z listového těsta

Rychlé silvestrovské pohoštění. Recept na tyčinky z listového těsta můžete různě obměňovat. U nás jsou nejoblíbenější tyčinky z listového těsta se šunkou a sýrem.

Listové těsto s párkem

Silvestrovské pohoštění, které máte připravené za chviličku. Listové těsto s párkem můžete různě kombinovat a pokaždé je úspěch zaručen.

Perník

Hrníčkový recept na perník. Perník patří mezi sladké pečivo. Recept je rychlý a jednoduchý. Hotový perník můžete potřít čokoládovou polevou, posypat kokosem nebo potřít oblíbenou marmeládou.

Smetanová omáčka

Smetanová omáčka má mnoho variant. Náš recept je slaninou a nivou. Smetanová omáčka se hodí na těstoviny, špagety nebo také třeba gnocchi.

Domácí rohlíky

Recept na domácí rohlíky, díky kterým už nebudete rohlíky kupovat z obchodu. Těsto se dá připravit jak v domácí pekárně, tak i klasicky, ale z pekárna nám práci hodně ulehčí...

Vosí hnízda recept

Recept na výborná vosí hnizda. Rychlé nepečené vánoční cukroví. Vosí hnízda jsou velmi oblíbená a jejich variací je několik. Vyzkoušejte náš recept.

Toustový chleba z domácí pekárny

Toustový chleba z domácí pekárny výborný recept. Toustový chleba si jednoduše připravíte podle našeho receptu a uvidíte, že jiný už péct nebudete chtít. Toustový chleba se hodí jak na sendviče tak i na chlebíčky.