Koblihy

Recept na koblihy, které se Vám zaručeně povedou. Koblihy jsou jednoduché a jejich přípravu určitě zvládnete. Koblihy si podle našeho receptu můžete připravit kdykoliv kdy na ně dostanete chuť.

Česnekačka

Česnekačka je rychlá a levná polévka. Česnekačku můžete podávat s nastrouhaným sýrem, šunkou, vejcem a opečenými krutony. Česnekačka, Vás zahřeje a zasytí.

Cukroví linecké

Recept na cukroví linecké patří mezi naši klasiku, která se peče vždy o svátcích. Ať už o Vánocích, tak se s oblibou pečou i na velikonoce. Cukroví linecké je po uležení měkké a můžete ho zdobit čokoládovou polevou a cukrovým zdobením dle fantazie.

Linecké sušenky

Výborné sušenky pro děti, které Vám i s přípravou rádi pomůžou. Linecké sušenky jsou ze špaldové mouky, která obsahuje více minerálních látek a bílkovin. Recept na linecké sušenky je opravdu velmi jednoduchý.

Kokosky

Kokosky, náš recept Vám pomůže zužitkovat přebytek bílků po předchozím cukroví. Recept je rychlý a jednoduchý. Výsledné kokosky jsou moc dobré a měkké.

Sypaný koláč

Recept na výborný sypaný koláč. Sypaný koláč si můžete připravit jak s tvarohem tak i s jablky. Naše varianta je tvarohová, kdo má rád může použit i ovoce. Sypaný koláč je opravdu rychlý a jeho příprava snadná.

Slaný závin se šunkou a sýrem

Recept na slaný závin se šunkou a sýrem je další skvělou variantou. Slaný závin se šunkou a sýrem můžete prakticky naplnit čímkoliv. Šunka se sýrem je klasika.

Slaný závin

Slaný závin recept, který je velmi snadný. Slaný závin se hodí jak pro návštěvu, oslavu narozenin či třeba Silvestra. Náplně můžete různě kombinovat, ale zaručeně si vždy pochutnáte.

Rajská omáčka jednoduchý recept

Rajská omáčka jednoduchý recept, zvládne opravdu každý, nebojte se vyzkoušet.

Kynuté koláče

Recept na výborné kynuté koláče. Kynuté koláče si můžete připravit jak s náplní makovou, tvarohovou, povidlovou nebo ořechovou).