Špaldový koláč s ovocem

Jelikož zdravých dezertů, koláčů, buchet a bábovek není nikdy dost. Tak Vám přestavíme špaldový koláč s ovocem. Je zdravý a místo cukru je použit med. Ovoce lze použít libovolné. Jelikož je teď sezóna jahod, malin a borůvek, můžete použít zrovna tyto. Pokud nemáte doma ovoce čerstvé. Můžete použít i ovoce kompotované.

Eskimo řezy

Svěží a jednoduché eskymo řezy, které chutnají a voní po kokosu. Pokud nevíte co máte zrovna upéct návštěvě ke kávě, jsou právě eskymo řezy tou pravou volbou. Jsou výborné. Recept je skutečně snadný a navíc si ušetříte čas vážením. Jelikož Vám postačí hrníček o objemu 250 ml.

Nejlepší chleba z domácí pekárny

Připravit chleba v domácí pekárně, aby se vyrovnal tomu z trouby? Prý to není možné? Ale ano, díky našemu osvědčenému receptu se Vám zaručeně povede a už jiný nebudete chtít připravovat. Podíl mouky si můžete různě měnit podle toho, kterou zrovna máte doma. Výborný chléb je z mouky grahamové či žitné.

Domácí veka

Ať už připravujeme rodinnou oslavu (třeba narozenin), posezení s přáteli či oslavy Silvestra. Veka je nepostradatelnou součástí. Není nad čerstvou, měkkou vekou, ze které připravíme chlebíčky. A nebo může být doplněk místo klasického chleba. Recept na naší veku je neskutečně jednoduchý a pokud máte domácí pekárnu, tak už nikdy veku nebudete kupovat.

Mrkvové lívance

Mrkev je zdravá a velmi chutná nejen v hlavních jídlech. Čím dál častěji získává oblibu ve sladkých jídlech a dezertech. Mrkvové lívance jsou opravdu zdravé, obsahují celozrnnou mouku. Recept je snadný. Stačí hrnek o objemu 250 ml a můžete začít kouzlit. Za chvíli si můžete pochutnávat na mrkvových lívancích. Hotové lívance podávejte s máslem, třtinovým cukrem, medem či oblíbeným sirupem.

Vafle s tuňákem

Slané vafle? Ano i ty jsou velmi chutné. Každý má představu pouze sladkých vaflí a přitom se ochuzuje o kouzlo slaných vaflí. S tuňákem a cibulkou se těsto krásně doplňuje. Určitě si pochutnáte.

Grilovaná cuketa

Letní období je stvořené pro grilování s přáteli. Grilovaná cuketa je výborná jak samotná tak i ji můžete doplnit oblíbeným dipem. Grilovanou cuketu můžete podávat s masem. Určitě si pochutnáte.

Piňa Colada

Piňa Colada je alkoholický nápoj, který je připravován z bílého rumu, kokosového mléka a šťávy z ananasu. Dá se připravit také nealkoholická verze a té se říká VIrgin Colada. Připravte si tento oblíbený nápoj i doma. Příprava je snadná.

Tvarohové knedlíky

Nač kupovat knedlíky, kdy díky tomuto jednoduchému receptu si je můžete připravit sami doma. Chuť je opravdu výborná a moc si pochutnáte. Můžete je připravit jako sladký oběd, večeři či jen tak jako svačinu. Můžete je naplnit téměř jakýmkoliv ovocem. Ale je sezóna jahod a tím pádem jsme je plnily jahodami. Můžete je podávat polité máslem, posypané kakaem, cukrem, perníkem, či si můžete připravit speciální jahodovou omáčku.

Česnekovo sýrová pomazánka

Receptů na pomazánky není nikdy dost. Česnekovo-sýrová pomazánka se dá mazat jak na jednohubky, pod chlebíčky tak i na čerstvé pečivo. Sýr v pomazánce můžete různě obměňovat. Pomazánka je zdravější a tím pádem si ji můžete dopřát bez výčitek častěji.