Těstoviny s tuňákem z konzervy

Rychlý oběd v podobě těstovin s tuňákem z konzervy určitě oceníte. Hodí se i k večeři. Lehké a svěží jídlo. Ryby (tuňáka) je obecně lepší si dát čerstvého, ale ani v konzervě si zachová řadu vitamínů, minerálů a bílkovin. Díky tomu je vždycky po ruce. A můžete ho využít při vaření. Z tuňáka jsou výborné i domácí pomazánky a jiná jídla.

Bramborový knedlík

V české kuchyni najdeme velké množství příloh, například bramborový knedlík. Knedlík jak už název vypovídá se vyrábí z brambor. Bramborový knedlík si výborně rozumí se zelím či špenátem.

Houskový knedlík

Houskový knedlík patří mezi klasickou přílohu Naší české kuchyně. Houskový knedlík můžeme podávat k různým druhům omáček a masa. Z důvodu časového vytížení knedlíky kupujeme v obchodech. Zkuste si jednou připravit houskový knedlík sami doma a kvalita půjde rozhodně znát. Recept je vyzkoušený a jistě rodinu překvapíte.

Houskové knedlíky hrnkové

Zapomněli jste si koupit v obchodě knedlík? Není nic jednoduššího než si ho připravit sami doma. Stačí k tomu starší rohlíky. Houskové knedlíky hrnkové jsou rychlé a zaručeně Vám budou chutnat. Houskové knedlíky Vás překvapí chutí i cenově vyjdou lépe než kupované.

Domácí nudle

Jednoduchý recept na domácí nudle do polévky, určitě stojí za vyzkoušení a takto připravené domácí nudle si můžete uchovat do příštího vaření. Chuťově se s kupovanými nedají srovnat.

Ořechový dort

Čeká Vás oslava narozenin a chcete překvapit oslavence dortem? Připravte si Náš ořechový dort, který je připraven rychle a přípravu zvládne i začátečník. Nejlépe chutná narozeninový dort, který si doma připravíte s láskou. Díky mascarpone je krémový.

Mazanec recept

Klasický a nadýchaný velikonoční mazanec nesmí o Velikonocích chybět. Nás jednoduchý recept na hrnkový mazanec Vám ušetří spoustu času při velikonoční přípravě a budete mít rychle hotovo. Budete potřebovat hrnek o objemu 250 ml.

Hrnkový beránek

Recept na beránka, ke kterému je za potřebí pouze hrníček=250ml . Ušetříte čas vážením, díky tomu je hrnkový beránek rychle připraven.

Rizoto s kuřecím masem

Zbylo Vám kuřecí maso z upečeného kuřete? A nevíte co s ním. Zkuste naše rizoto s kuřecím masem a máte připravený rychlý oběd.

Linecký koláč s jablky

Pokud máte přebytek jablek a opravdu už nevíte co s nimi, připravte si výborný linecký koláč s jablky. Příprava ač to tak nevypadá, není opravdu složitá. Těsto je křehké a náplň díky jablek šťavnatá.