Krkovice nejlepší recept

Jelikož do Našeho jídelníčku maso neodmyslitelně patří vyzkoušejte recept na krkovici z vepřového masa. Krkovice nejlepší recept určitě vyzkoušejte.

Sekaná recept

Recept na výbornou sekanou z mletého masa. Lze použít jakýkoliv druh masa. Připravit si domácí sekanou není vůbec těžké a určitě ji zvládnete sami. Naše sekaná je tak dobrá, že už si nikdy nebudete chtít sekanou z obchodu.

Jidáše

Mezi další velikonoční klasiku patří jidáše. Těsto se sladí medem a peče se na Zelený čtvrtek. Těsto na jidáše je kynuté, ale určitě se Vám podle Našeho receptu podaří.

Mazanec

Mazanec je bochánek, který se peče zejména na Velikonoce. Většinou se připravuje z kynutého těsta. Mazanec se pekl tradičně na bílou sobotu. Dnes si můžete připravit mazanec vlastně kdykoliv a to nejen na Velikonoce. Náš recept není z těsta kynutého, ale i tak je moc dobrý. Díky tvarohu je krásně vláčný.

Piškotový beránek

Velikonoční beránek se tradičně peče na Velikonoce. Většinou má tvar beránka, ale může mít i tvar zajíčka či jiného zvířete. Je symbolem skopového masa, které bylo dříve velmi rozšířené a po skončení velikonočního půstu se vyskytovalo hojně na jídelní tabuli. Piškotový beránek je klasika, která nikdy nezklame a zaručeně se podaří.

Kokosový beránek

Vyzkoušejte Náš recept na kokosového beránka. Je výborný a zaručeně Vás nezklame. Je krásně vláčný díky tvarohu.

Beránek recept

Beránek neodmyslitelně patří mezi sladkou pochoutku na velikonočním stole. Receptů existuje nespočet. Všechny Naše recepty jsou odzkoušené, takže se do nich s radostí pusťte.

Tvarohová pomazánka recept

Tvarohová pomazánka je univerzální. Lze ji kombinovat s jakýmikoliv surovinami. Výborná je jen tak samotná s cibulkou a čerstvým pečivem.

Cizrnová pomazánka

Cizrna je velmi levná potravina, kterou již začínáme postupně zařazovat do jídelníčku. Připravte si netradiční cizrnovou pomazánku a překvapte svou návštěvu.

Fazolová pomazánka

Fazolová pomazánka ač Vás může už předem odradit podle názvu je skutečně výborná. Jelikož konzumujeme málo luštěnin je pomazánka výborná alternativa. Určitě Vám zachutná. Fazolová pomazánka patří mezi levné a přitom chutné pomazánky.