Košíčky s jahodovou náplní a ovocem

Pokud vám zbyly ještě nějaké maliny, můžete vyzkoušet tyto úžasné proteinové košíčky s krémem a ovocem. Na instagramu mě najdete jako simonkaem.

Jablečný štrůdl

Jablečný štrúdl trochu jinak, a to rovnou zdravě. Najdete mě i na instagramu jako simonkaem. Pokud vyzkoušíte nějaký z receptů, přidejte hashtag simonkaem

Jablkové košíčky

Sezóna jablek už nám klepe na dveře. Zase jich bude tolik, že nebudu vědět, kam s nimi. Nedávno jsem udělala tyto super košíčky a do nich jablkové pyré. Přítelovi moc chutnaly a myslím, že milovníci skořice a jablek také nebudou mít nic proti. Najdete mě i na instagramu, kde přidávám recepty. Pokud nějaké vyzkoušíte, přidejte hashtag simonkaem.

Tvarohové koblížky

Tvarohové koblížky jsou krásně nadýchané a rozplývají se na jazyku. Hotové koblížky můžeme obalovat ve skořicovém či vanilkovém cukru. Fantazii se meze nekladou. Tvarohové koblížky se hodí jak na snídani, svačinku či večeři. Malí i velcí strávníci je určitě ocení.

Zelný salát

Rychlý, jednoduchý a svěží zelný salát, který se hodí jako příloha k masům. Je i výborný k masu grilovanému. Samozřejmě si na salátu můžete pochutnat jen tak. Tento chutný salát připravíte snadno. Zároveň je levný. Doplníte tím potřebnou dávku vitamínů, kterých není nikdy dost.

Smetanové těstoviny

Opravdu velmi rychlé a chutné zapečené těstoviny se smetanou a sýrem. Budou se Vám rozplývat na jazyku. Dají se použít jakékoliv drobné těstoviny, které naleznete doma. Lze použít i různé kombinace sýrů. Díky tomu připravíte rychlý oběd či večeři. Hotové těstoviny podáváme buď samotné nebo můžeme na odlehčení přidat zeleninový salát.

Jablečno hrušková přesnídávka

Základní postup jsme si už řekli u jablečné přesnídávky, a teď se nám fantazii meze nekladou. Můžeme různě kombinovat podle chuti a dostupnosti ovoce či zeleniny. Výborné nezahuštěné přesnídávky. Nám nejvíc teda chutná kombinace jablek a hrušek. Proto jsme si je předpřipravili do zásoby.

Cuketové lasagne

Opět jeden výborný recept z cuket. Cuketové lasagne jsou zdravé a lehké jídlo. Pokud držíte zdravý životní styl je pro Vás tento recept pravý. Je rychlý a svěží. Cukety jsou stále velmi cenově dostupné. A receptů na ně není nikdy dost. Určitě si pochutnáte.

Kuřecí steak se sýrovou omáčkou

Kuřecí maso je velmi oblíbené a dostupné. Proto Vám přinášíme další recept na kuřecí steak se sýrovou omáčkou. Oběd máte připravený do půl hodinky. Jako přílohu si můžete dát hranolky, americké brambory apod.

Domácí kečup

Připravit si domácí kečup bez chemie není žádná věda. S trochou trpělivosti se Vám to povede a poté si pochutnáte na výborném domácím kečupu bez chemie, zahušťovadel, cukrů či konzervantů. A rodina bude nadšená, zvláště děti. Kdo má rád ostřejší může do kečupu přidat i chilli papričku. Ale naše verze je bez. Ať ji můžou jíst i děti.