Cuketová polévka

Cuketová polévka recept. Tuto polévku mám od babičky, která výborně vaří, vlastně je vyučenou kuchařkou a vařila ve školce pro dětičky. Je neuvěřitelně jednoduchá a rychlá, což ocení ženy na mateřské a nebo když prostě potřebujete dostat něco teplého do žaludku a nezbývá Vám moc času. Určitě ji vyzkoušejte, i když budete čekat nějakou návštěvu, úspěch je zaručen.

Brynzová polévka s klobásou

Máte rádi polévky? Zkoušíte rádi něco nového? Tak přesně tato brynzová polévka s klobásou splňuje Vaše požadavky. Je příjemně slaná a chuť brynzy je zároveň neobvyklá. Zkuste doma překvapit rodinu touto polévkou. Úspěch zaručen.

Kulajda

Kulajda recept...Kdo by tuhle polévku neznal. Klasika, která nikdy nezklame. Tuto hustou polévku můžeme podávat díky své hustotě i jako hlavní chod.

Krémová cibulačka

Cibulačka neboli také uplakaná polévka :) Je velmi rychlá, levná a hlavně chutná. Cibule je navíc dostupná. Blahodárných účinků je známá celá řada např. posiluje imunitu, je výborná proti chřipce a respiračním onemocněním, prevence osteoporózy, protizánětlivé účinky a mnoho dalších. Krémová cibulačka je rychlý a levný recept.